Çifti i fëmijëve të politikanëve shqiptarë nisin pushimet

Në çdo postim të tyre në rrjete sociale ata duken mjaft të dashuruar.  Tashmë Eliza Haxhinasto dhe Franko Naço, fëmijët e polikanëve shqiptarë kanë nisur pushimet së bashku. Në këtë foto të publikuar nga djali i Nasip Naço shohim se dy të rinjtë e fejuar janë duke u argëtuar pafund së bashku.

 

Share With:
Translate »
1001 Views