Fëmijët e Khloe zbulojnë padashur foton nudo të tezes

I mbani mend fotot nudo të Khloe Kardashian për websajtin e saj?  Jemi të bindur që po. Epo ato tashmë nuk janë thjesht në websajt, por janë pjesë e dekorit të shtëpisë së Kourtney, në dhomën e ndenjes. Ndoshta mund t’ju duket paksa e çuditshme, por po. Fotoja ku Khloe shfaqet e shtrirë, e zhveshur, shumë seksi, e zmadhuar në përmasat më të mëdha se realja, është vendosur në këndin kryesor të shtëpisë së Kourtney. Këtë e mësuam teksa më e madhja e familjes Kardashian, postoi një video të fëmijëve të saj duke luajtur. Për të gjithë ju që e shikoni në një këndvështrim negativ, ju kujtojmë që: a) fotografia nuk tregon asgjë tjetër përveç se lëkurë dhe b) trupat femëror janë të bukur, natyral, nuk janë thjesht një objekt kënaqësie, dhe mund të konsiderohet absolutisht art.

yep, that’s auntie koko in the BG

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Share With:
Translate »
906 Views