Festa në shtëpinë e Arbanës, uron shpirtin e saj me foton e rrallë

Ndonëse dita e sotme përkon me ditën e të dashuruave për moderatoren Arbana Osmani ka një domethënie më shumë.
E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana nuk mund të mos publikonte një foto me të. “Gëzuar ditëlindjen shpirti im,”-shkruan Arbana. Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri.

Share With:
Translate »
756 Views