Jon Gjebrea një romantik i pandreqshëm, surprizon të fejuarën për Shën Valentinin me dhurata luksoze

Sot është Shën Valentini,dita e dashurisë. Në emër të kësaj dite shumë çifte zgjedhin të shkëmbejnë dhurata me njëri -tjetrin.
Jon Gjebrea dhe partnerja e tij Merlin Haxhiymeri, të cilët sapo kanë formalizuar dashurinë e tyre në fejesë, ja kanë bërë adetin kësaj dite.
Joni ka vendosur ta surprizojë të fejuarën e tij me disa dhurata speciale. “Shën Valentini im, të dua” – ka shkruar Merlini krahas fotos që ka publikuar në “Intagram” ku duken një palë këpucë dhe një çantë e shtrenjtë.
Por përveç dhuratës Joni i ka bërë edhe një dedikim partneres së tij duke e quajtur “Valentinin” e përditshëm.

Share With:
Translate »
1048 Views