Festat janë gjithmonë për fëmijët, ja si i festuan Pashkët personazhet e njohur

Prince William, Kate Middleton dhe shumë personazhe të tjerë të njohur, me fëmijët e tyre kanë kremtuar sot Pashkët. Argëtime dhe festime tradicionale, por edhe momente të veçanta kur protagonistë janë fëmijët.

Pashkët janë festuar sot në të gjithë botën në mënyra nga më të ndryshmet. Princi William, Kate Middleton dhe Serena Williams janë vetëm disa nga personazhet e njohur që këtë ditë ua kanë kushtuar fëmijëve të tyre. Çfarë më mirë se këto ditë pushimesh do të ishin ideale për fëmijët, për të ndarë me ta momentet më të bukura?

Easter Bunny 🐰ready for 🛩 Thank Anna for always making it special 💗

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Që nga pritja në kishë e deri te fotot me vezë nga shtëpia, persoanzhet e njohur i kanë ndarë disa momente edhe me miqtë e tyre virtualë.

Prince William dhe Kate kanë pritur Pashkët në kishën St George, në Windsor Castle, ndërsa Mbretëresha Elisabet priste bashkë me ta me pamje të mahnitshme.

Prince William kishte veshur një kostum klasik, ndërsa Kate, me gjithë barkun e rrumbullakosur, kishte zgjedhur një fustan të zi elegant, të kombinuar me kapelë të zezë.

Serena hodhi një foto në Snapchat për të ndarë një moment të ëmbël nga familja e saj.

Mario Lopez ka festuar Pashkët me fëmijët e tij që janë të përqafuar me një arush të madh.

Kailyn Lowry

Bindi Irwin dhe Chandler Powell

Jules Hough

JWow

Lucy Hale

Haylie Duff /Revista Class

Share With:
Translate »
1031 Views