Festat mbërritën në shtëpinë e familjes Berisha

Festat e fundvitit janë duke afruar dhe prej disa ditësh kemi parë çdo hapësirë publike apo private të marrë pamje festive me dritat dhe bredhin e Krishtlindjeve.

Kjo atmosferë e këndshme ka arritur edhe brenda shtëpisë së këngëtares shqiptare Nora Istrefi. Ajo ka treguar sot përmes një postimi në Instastory se ka zbukuruar bredhin në shtëpi dhe na ka treguar detajet e tij.

Një bredh i bardhë me topa të kuq që ngjan kaq bukur në cepin e shtëpisë luksoze të Norës dhe shoqërohet me këngët e Krishtlindjeve të kënduara nga vetë këngëtarja.

Share With:
Translate »
678 Views