Festë në familjen e Shyhrete Behlulit, Matina ka ditëlindjen

Mbesa e këngëtares Shyhrete Behluli, Matina, sot i ka mbushur dy vjet jetë.

Me këtë rast, në familjen e Shyhretes ka festë ditëlindjeje dhe shumë gëzim.

Gjyshja e gëzuar ka postuar një rrjete sociale një foto bashkë me mbesën e saj të dashur.

Të dyja kanë në fytyrë një buzëqeshje të admirueshme.

 

Shyhretja shkruan “Urime ditëlindjen oj ëmbëlsirë”

Share With:
Translate »
16 Views