Fjalët e vajzës së Dritan Priftit për të atin do t’ju pikëllojnë zemrën

Ish ministri i Energjitikës Dritan Prifti u nda nga jeta në 12 tetor të vitit të kaluar si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Ai la pas bashkëshorten dhe 4 fëmijë, tre djem dhe vajzën Livia e cila shpeshherë e kujton të atin nëpërmjet postimeve prekëse në instagram.

Në postimin e saj të fundit ajo ka ngarkuar një foto në krahët e babait të saj kur ishte bebe.

“Nëse do të shprehja një dëshirë, do doja të dëgjoja ty të thërrisje emrin tim”, shkruan Livia.

Share With:
Translate »
582 Views