Foto e parë zyrtare me barkun e rrumbullakosur, Sara Hoxha ndan momentin special

Pak ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi se ai dhe partnerja e tij do të bëhen prindër për herë të parë. Me anë të një video mjaft emocionuese, dyshja zbuloi se do të bëhen prindër të një vajze. Ndërsa disa momente më parë Sara ka ndarë foton e parë zyrtare me barkun e rrumbullakosur. Ajo ka marrë komente të shumta urimi, por edhe komplimente për paraqitjen e saj. Edhe pse shtatzënë, Sara vazhdon të jetë po njësoj në formë.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri jetojnë prej vitesh historinë e tyre të dashurisë, por e pranuan vetëm gjatë muajve të karantinës dhe prej atëherë nuk i kanë ndalur postimet e ëmbla pranë njëri-tjetrit.

Share With:488 Views