Foto e rrallë nga fëmijëria e Alketa Vejsiut, pafajsia e një fëmije që nuk e kish’ njohur ende bisturinë

Ajo është bërë një nga prezantueset më të suksesshme në vend, me një pamje të admirueshme dhe me një talent të spikatur.

Mirëpo pavarësisht suksesit Alketa Vejsiu nuk harron që të kthejë kokën mbas në fëmijërinë e saj, duke shfletuar edhe albumin e fotografive.

“Unë dhe vëllai im. I dua këto dy portrete të mira”, shkruan Vejsiu bashkëngjitur fotografisë së publikuar në Instagram, ku ajo shfaqet në krah të të vëllait.

Me flokët gështenjë të prera drejt dhe me kokën mbështetur pranë të vëllait, Alketa duket një fëmijë e pafajshme.

Vihet re ndryshimi i saj i pësuar ndër vite, ku vetëm një hije ruhet aktualisht nga fëmijëria e Alketës.

 

Share With:
Translate »
2668 Views