FOTO/ Kate Middleton lëndohet teksa luante me fëmijët e saj

Kate Middleton vizitoi një burg për burra në Surrey, Angli të martën për të mbështetur një organizatë bamirëse dhe u pa me fasha në gishtat e dorës së saj të djathtë.

Sipas People, Princesha e Uellsit plagosi dorën teksa luante në trampolinë me tre fëmijët e saj, Princin George, 10 vjeç, Princeshën Charlotte, 8 vjeç dhe Princin Louis, 5 vjeç.

Është “një lëndim i lehtë, asgjë serioze”, thuhet në raport.

Split screen of Kate Middleton walking and close up on injured hand

Share With:
Translate »
25 Views