FOTO/ Pas shtatzanisë, Kiara rikthehet shpejt në super formë trupore

Kiara Tito e lindi rreth nje muaj me pare vajzën e saj, te cilen e pagezuan me emrin Luna Mari Ejlli.

Moderatorja nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur perpjekjet per ta rikthyer në top formë fizikun e saj, dhe ia ka dale!

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram, e veshur me një set me lule ku duket perfekt.

Kiara dhe Luizi u bene prinder ne fund te prillit.

Dyshja u lidhën në Big Brother Albania VIP dhe vijuan bashkëjetesën edhe pasi dolën nga spektakli duke krijuar tashmë familjen e tyre.

Së fundi, çifti njoftuan se do të vendosen në shtepinë e re në kryeqytet.

FOTO/ Pas shtatzanisë, Kiara qenka rikthyer në super formë

Share With:
Translate »
24 Views