Foto të çmendura me të bijën, policia në ndjekje të babait aventurier…

Një baba i “sëmurë” ka nxjerrë vajzën e tij të vogël në dritaren e tij të makinës tip BMW ndërsa i jepte me shpejtësi të lartë. Një tjetër imazh tronditës është fotografia ku ai e mban foshnjen me kokë poshtë të kapur nga këmba, në majën e  një pallati të lartë. Ai është identifikuar si Roman R, nga Zelenogorsk në Siberi dhe pamjet e publikuara në rrjetet sociale i kanë sjellë mjaft telashe pasi kanë shkaktuar mjaft zemërim. Ndërsa policia po studion imazhet. Roman ka postuar videon ndërsa i jepte makinës BMW me vajzën në dritare dhe shkruan “S’ka më vende”. Foshnja duket qartë jashtë dritares së shoferit ndërsa makina ecën. Stacioni televiziv rus ‘TVin’ tha se vajza në video është i moshës rreth gjashtë muaj.

Share With:
Translate »
920 Views