Fotografohen duke u puthur, vajza e Michael Jackson dhe modelja në një lidhje?

Paris Jackson e lidhur me modelen e njohur, Cara Delevingne. Vajza e Michael Jackson dhe modelja njihen për prirjet e tyre biseksuale.

4A7D67EE00000578-5538033-EXCLUSIVE_Sealed_with_a_kiss_Paris_Jackson_and_Cara_Delevingne_c-a-100_1521840843285 (1)

E!News ka raportuar se Jackson dhe Delevingne janë parë duke shkëmbyer puthje gjatë një mbrëmje në Los Anxhelos. I njejti burim ka thënë se Cara është parë ulur në prehrin e Paris, teksa po tymosnin një cigare jashtë restorantit ku po darkonin.

4A7D614800000578-5538033-Only_you_The_pair_were_seen_sealing_their_romance_with_a_passion-a-102_1521840843291 (1)

Përpos kësaj, vajzat janë parë duke u përqafuar dhe kërcyer më pranë se kurrë, për të arritur në momentin e puthjes në buzë. Javën e shkuar, 19-vjeçarja Jackson ka postuar në rrjetet sociale një foto të Delevingne në shtratin e saj, postim që e ka shoqëruar me shkrimin: ‘Art’.

4A7D650B00000578-5538033-May_I_have_this_dance_High_spirited_British_model_turned_actress-a-101_1521840843289 (1)

4A7D64F500000578-5538033-On_your_feet_The_casually_dressed_pair_spun_one_another_around_o-a-105_1521840843326 (1)
(BalkanWeb)

4A7D679300000578-5538033-Dancing_with_the_starlets_The_rumors_of_romance_have_been_buzzin-a-103_1521840843298

Share With:
Translate »
768 Views