Fotoja e fundit e bashkëshortes së ardhshme të Labit na bën të mendojmë se është shtatzënë

Ata do të lidhin në martesë lidhjen e tyre të dashurisë, më 15 tetor. Moderatori i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij, kanë vendosur që këtë vit t’i japin fund beqarisë. Po flasim për Labinot Gashin dhe Qëndresën, të cilët do të martohen këtë të diel.

E fejuara e Labit pas festës së beqarisë me mikeshat e saj, një tjetër festë surprizë beqarie e organizuar nga miqtë e saj duket se e ka lumturuar atë. Por gjatë kësaj feste, është vënë re diçka tek Qëndresa.

Gazeta Express ka publikuar një foto ku barku i Qëndresës duket pak i fryrë. Mos ajo është shtatzënë? Kjo mbetet për t’u parë në ditët në vijim, por do ishte diçka e bukur që çifti të bëheshin prindër menjëherë.

Share With:
Translate »
615 Views