Fotoja më e fundit e Ledionit dhe London na vjen nga jahti

Babai më i ri i showbizit shqiptar Ledion Liço tashmë formon një dyshe fantastike me vogëlushin e tij London Noor. Këtë herë ai ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet së bashku me djalin duke u dukur si kopja e njëri-tjetrit. “Ka zgjedhje që ne i trashëgojmë, të cilat mund të mos jenë fare zgjedhje, është edhe rruga që hapim vetë duke ecur (ose lundruar)”,-ka shkruar Ledioni krahas fotos.

Share With:
Translate »
910 Views