Fotot e këtyre të famshmeve dëshmojnë se shtatzania do t’ju bëjë të shkëlqeni nga bukuria

Shpesh femrat kanë perceptimin se shtatzania do ta shëmtojë dhe prishë trupin e tyre. Kjo është një nga arsyet më të mëdha pse disa prej tyre ngurrojnë të bëhen nëna. Por fotot e këtyre të famshmeve do ta rrëzojnë këtë barrierë në konën e tyre, duke treguar se shtatzania të jep një nur të veçantë.

Black Chyna

Emily Blunt

Blake Lively

Marion Cotillard

Ginnifer Goodwin

Anne Hathaway

Katherin Heigl

Milla Jovovich

Kim Kardashian

Lea Seydoux

Leigh Lezark

Keri Russell

Chrissy Taigen

Kerry Washington

Olivia Wilde

Share With:
Translate »
3095 Views