Ja si e surprizoi Jozefina Topalli të bijën për ditëlindje

Megi Çobo, vajza e politikanes shqiptare Jozefina Topalli, ka ditëlindjen dhe mami i saj ka vendosur ta surprizojë në një mënyrë mjaft të këndshme. Ajo ka publikuar një minikoleklsion me foto që nga fëmijëria e Megit deri në ditët e sotme që ajo është një zonjushë. Zonja e hekurt e ekranit ka shfaqur anën e butë dhe femërore të saj duke i dedikuar Megit fjalë të ëmbla nënë. Ne i urojmë edhe 100Megit, e cila prej koësh është në lidhje me këngëtarin Luis Ejlli.

 

Share With:
Translate »
3681 Views