Fotot e para të binjakëve të Beyonce nga pushimet në jahtin luksoz

Çifti i njohur i këngëtarëve Beyonce dhe Jay-Z, bashkë me dy binjakët Rumi dhe Sir, ka në zgjedhur të pushojnë në Itali.

Family day: Halo hitmaker Beyonce was spotted carrying one of the twins whilst wearing a a billowing floral dress and a headscarf. Also seen are Jay-Z [R] and his mother, Gloria Carter [L]

Ata duken krejtësisht të lumtur dhe të relaksuar pas performancës madhështore në Nice të Francës.

Costume change: Later on, when the sun emerged from behind the clouds, the All The Single Ladies hitmaker went for a wardrobe change, slipping into a red dress and a broad brimmed straw sunhat

Familja e njohur po pushojnë jo në hotel, por në një jaht super luksoz, që ka edhe pishinë, palestër dhe gjithçka tjetër.

High sea adventure: The On The Run II performers were joined by their one-year-old twins Rumi and Sir Carter for the family holiday on the seas

Paparacët kanë fotografuar edhe vogëlushët Rumi e Sir të cilët duket se janë rritur aq shumë.

Share With:
Translate »
609 Views