Fotot krahasuese: Princesha Charlotte, tani 6 vjeç, është kopje e të atit dhe mbretëreshës!

Pasi pallati Kensington postoi një foto të princeshës Charlotte, për ditëlindjen e saj në 1 maj, i gjithë interneti po krahason ngjashmërinë e saj me stërgjyshen, mbretëreshën Elizabeth, por edhe me princin William.

Kjo është princeshë Charlotte, në një foto të shkrepur nga Kate Middleton gjatë një fundjave në Norfolk.

Fotot krahasuese: Princesha Charlotte, tani 6 vjeç, është kopje

Ndërsa këtu, në foton djathtas shfaqet mbretëresha Elizabeth në fëmijëri. Nëse kjo ngjashmëri s’ju bind dhe aq shumë, duhet të shihni princin William.

Fotot krahasuese: Princesha Charlotte, tani 6 vjeç, është kopje

Në foton majtas është princi në moshë thuajse të njëjtë me princeshën Charlotte. Identikë, apo jo?

Fotot krahasuese: Princesha Charlotte, tani 6 vjeç, është kopje

Ditëlindja e Charlotte erdhi disa ditë pasi Kate dhe William festuan 10-vjetorin e martesës. Pallati Buckingham, me këtë rast, postoi foto të papublikuara më parë të çiftit.

Fotot krahasuese: Princesha Charlotte, tani 6 vjeç, është kopje

Share With:
Translate »
155 Views