Të gjithë sytë tek Emma Stone dy muaj pas lindjes së bebushes!

Emma Stone është bërë nënë për herë të parë! Aktorja e njohur ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Dave McCary. Lajmin e ardhjes në jetë të babushit e ka bërë të ditur TMZ përmes burimeve pranë aktores.

Në fakt sipas TMZ, fëmija ka ardhur në jetë në 13 mars në Los Angeles teksa u bë e ditur se ajo lindi një vajzë, siç konfirmoi edhe revista “People”.

Fituesja e çmimit “Oscar” është parë në super formë në publik pas lindjes së vogëlushes, teksa të gjithë sytë ishin tek ajo. Dy muaj pasi lindi, duket se Emma po e merr veten shpejt dhe po rikthen fizikun e saj.

Në fund të marsit, një burim i afërt me Emma Stone i tha People:

“Emma dhe Dave kanë një martesë të shkëlqyeshme dhe të dy dëshironin një fëmijë. Ata janë një çift shumë privat dhe ishin gati për një familje. Ema është e afërt me familjen dhe miqtë e saj të mirë, por jo tip që të lë pas dore jetën e saj personale. Dave e respekton atë për të dhe është e njëjta mënyrë. Ata kanë një jetë të shkëlqyeshme së bashku dhe mbështesin njëri-tjetrin. Ajo është një profesioniste që e do dhe merr frymë me punën e saj, por nëse dikush mund të jetë i mirë në të dy, është Ema. Ajo është një person i talentuar në të gjitha mënyrat”- tregoi burimi

Share With:
Translate »
136 Views