Fotot më të bukura të VIP-ave shqiptarë nga materniteti

Shumë nga personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur që një nga çastet më të bukura në jetë ta ndajnë dhe me fansat e tyre në Instagram duke kërkuar që edhe ne të gëzojmë për ta. Këto janë foto të thjeshta ku çdo filtër do i prishte magjinë dhe merr tamam kuptimin shprehja “1 foto sa 1000 fjalë”.  Ndiqni në vijim disa momente që personazhet e njohur kanë postuar në rrjete sociale që na emocionuan pa masë.

Sinan Hoxha me Andrrën dhe Ansin

Tuna Sejdiu me Patrisin dhe Tian

Aurela Gaçe me Abigail Issabelle

Dalinda Zhupa dhe Dasantin

Fiori Dardha dhe Abel

Emina Çunmulaj me Sam dhe Ella Farian


Çiljeta Xhilaga dhe Fernando

Suada Sherifi dhe Dejzi 

Jonida Shehu dhe Kristal

Albatrit Muqiqi me Egzonën dhe Amelian

Lori Bala  dhe Elois

Eneda Tarifa dhe Aria

Vesa Luma dhe Lian

Fjolla Morina dhe Alyah

Silva Gunbardhi dhe Dalvi

Miriam Cani dhe Ameli

Kledi Kadiu dhe Lea


Nora Istrefi dhe Renèe

Argjentina Ramosaj dhe Noah

Florian Binaj dhe Glauk

Melody, vajza e Ilva Tares

London Noor, djali i Ledion Lico dhe Sara Hoxha

Viktoria, vajza e Rudina Bembacaj

Hueyda el Saied dhe Gabrieli

Eni Çobani dhe Aldi

Orgesa Zaimi dhe Bora


Deljana Topulli dhe Emily

 

Share With:
Translate »
2147 Views