Video e vajzës që nuk prek dot barin do t’ju ndryshojë ditën

Një vajzë 11-muajshe e urren që të prekë barin, megjithatë prindërit e saj Pazi D dhe Lauren nga Gjeorgjia provuan që ta vendosnin në lulishten e oborrit të tyre ndërkohë që luanin me të. Por reagimi i Kai ka qenë i pabesueshëm.

Momenti i adhureshëm është filmuar nga  nënën e saj dhe video është bërë virale në internet.

Share With:
Translate »
1055 Views