Fotot mund të gënjejnë, por videot jo! Ja ku e keni Xhensilën shtatzënë

Sipas raportimeve të fundit, thuhet se Xhensila Myrtezaj është në pritje të një vajze dhe është në muajin e pestë të shtatzënisë. Por edhe pse ajo në fotot e saj të fundit është munduar ta fshehë barkun, rrumbullakësia e tij ka filluar të jetë gjithnjë e më e dukshme dhe kjo është vënë re dhe së fundmi në një club ku këngëtarja ka qenë e ftuar për të performuar hitet e saj. Xhensila kishte zgjedhur një xhaketë të zezë oversize, por as kjo e fundit nuk ka mundur dot ta fshehë barkun e saj të fryrë.

 

Share With:
Translate »
891 Views