Frika më e madhe me të cilën po përballet Kylie gjatë shtatzanisë…

Nuk ka më asnjë dyshim që Kylie është shtatzënë dhe pret fëmijët e parë me të dashurin e saj Travis Scott. Kylie është aktualisht në muajin e gjashtë të shtatzënisë dhe kanë nisur frikërat e para.

21 vjeçarja gjithnjë ka pasur dëshirë t’i ngjajë Kim-it, motrës së saj të madhe përsa i përket formave trupore por tashmë që ajo është shtatzënë nuk është shumë e lumtur për këtë ngjashmëri. Me dy lindjet e para Kim mori shumë kilogramë dhe pikërisht pse Kylie i ngjan shumë asaj në konstrukt është rrugës për të shtuar plot 31 kilogramë nga pesha e saj normale.

Ndërkohë që ne mendojmë se Kylie nuk duhet të shqetësohet aspak sepse me shumë mundësi, pas lindjes së bebes (sepse burime për Mirror thonë që e ka vajzë), ajo do t’i përkushtohet vetes e do rikthejë linjat që ka pasur.

Share With:
Translate »
749 Views