Ftesat gati, presim datën e lindjes së vajzës së Lori Balës

Balerina Lori Bala u bë nënë për herë të parë e një fëmijëve në shkurt të vitit të shkuar. Çdo muaj kemi parë tortat e ditëlindjes së vogëlushes dhe viti ka kaluar sa hap e mbyll sytë. Duke parë setet fotografike dhe surprizat që Lori i ka përgatitur vajzës me raste të ndryshme, ditëlindja e parë me siguri do të jetë një festë e madhe. Këtë na e thonë edhe ftesat të cilat duken tejet të veçanta. Ne jemi gati vetëm po presim datën. /Kids’ Time/

 

Share With:
Translate »
776 Views