Futbollisti i njohur bëhet baba për herë të tretë

Futbollisti i njohur Cesc Fabregas sot ka përjetuar një ditë shumë të veçantë pasi është bërë baba i një djali dhe lindja e tij e ka gëzuar atë tej masë.

Cesc ka hedhur një fotografi në faqen e tij në Facebook ku bashkë me fansat e tij ka ndarë gëzimin dhe ka treguar foton e parë të djalit të tij.

Leonardo Fabregas Semman do të quhet biri i tij. Kujtojmë që Fabregas ka dhe dy vajza dhe daljet e tyre publike apo në fushën e blertë nuk janë të pakta. Më poshtë po ju tregojmë disa nga momentet më të bukura familjare.

cesc-fabregas-1

Share With:
Translate »
870 Views