Garderobën e Elois do ta kenë zili të gjithë vajzat

Elois është vajza e balerinës së njohur Lori Bala dhe Dj Oltit. Vogëlushen e kemi parë tek rritet çdo ditë dhe madje edhe tortat kur rritet 1 muaj më shumë. Në fotot që postojnë prindërit e saj, Elois shfaqet gjithmonë e veshur bukur dhe me stil. Por mbrëmjen e sotme, babi Olti, ndau me ne një pjesë të vogël të garderobës së saj. Fustanet e saj qëndrojnë të varur, të rradhitura bukur ndërkohë që edhe këpucët i janë përshtatur çdo fustani. Që në këtë moshë Elois disponon garderobën e saj, me siguri që në të ardhmen shoqet do ta kenë zili. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
830 Views