Gena ka dy vajza, që tashmë janë zonjusha të vërteta dhe duken kaq bukur bashkë

Gena është një nga këngëtarët më të njohur brënda vendit dhe atje ku ka shqiptar falë viteve të tëra në skenë dhe këngëve të suksesshme që ai sjell. Vetëm pak javë më parë, Lori Hoxha deklaroi se këngëtari i saj i preferuar ishte pikërisht ai. Familja e Genës, pavarsisht famës së tij, ka qëndruar jashtë vëmëndjes, deri më tani! Këngëtari ka prezantuar dy vajzat, tashmë dy zonjusha të rritura të cilat duken pothuaj si binjake me njëra-tjetrën. Si ju duket portreti familjar?

Share With:
Translate »
1669 Views