Genta Ismajli ndan videot e ëmbla familjare me fëmijët dhe partnerin

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk Huseyin Usta u bënë prindër për herë të parë një vit më parë, kur u bekuan me një djalë dhe një vajzë. Çifti i pagëzuan dy bebushat e tyre me emrat Ivy dhe Icon.

Ndryshe nga personazhe të shumta publike, Gent aka zgjedhur mos t’i mbajë të vegjlit e saj larg syrit publik dhe ka ndarë me ndjekësit foto e video që muajt e para.

Ditën e sotme ata duket se kanë qenë duke udhëtuar familjarisht dhe artistja ka publikuar dy video shumë të ëmbla në Instagram. Ajo shihet me partnerin dhe dy fëmijët teksa luajnë dhe qeshin në makinë duke na falur disa momente shumë të bukura.

Genta u shkëput nga muzika për një periudhë të gjatë kohore, duke iu dedikuar binjakëve të saj dhe duke shijuar mëmësinë. Ajo dhe Huseyin prej shumë vitesh shijojnë një histori dashurie dhe jetojnë mes Zvicrës dhe Kroacisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
76 Views