Gjithçka na bën të mendojmë se Kylie është nëna surrogate e fëmijës së Kim

Kylie dhe i dashuri i saj rreper Travis kanë filluar të shoqërohen me njëri tjetrin në prill të këtij viti, pas ndarjes së bujshme të kësaj të parës nga lidhja e gjatë me rreperin Tyga.
Që prej asaj kohe ajo u pa në shoqërinë e Travis dhe lidhja e tyre deri tani ka zgjatur vetëm 5 muaj, ndërkohë që përflitet se Kylie është 4 muajshe shtatzënë. Nga ana tjetër, në qershor u raportua se Kim dhe Kanye kanë paguar një nënë surrogate për të sjellë në jetë fëmijën e tyre të tretë. Identiteti i nënës surrogate është mbajtur anonim, por mendohet të jetë 4 muajshe dhe do të sjellë në jetë një vajzë në janar të vitit 2018. Të jetë koiçidencë e gjitha kjo, apo zgjedhja e çiftit Kim dhe Kanye për nënën surrogate është Kylie. Burimi: \E!News\ 

Share With:
Translate »
837 Views