Glauk nis pushimet e para, familja duket në superformë

Aktori i Portokallisë dhe bashkëshotrja e tij, ish-miss Shqipëria, kanë nisur pushimet me dy fëmijët e tyre Krena dhe Glauk. Ndërsa ne nga redaksia i xhelozojmë për fotot e nxehta që kanë sjellë një ndër ciftet më të bukur të showbizit shqiptar, me fizikët e tyre të adhurueshëm. Ndërsa fëmijët e vegjël janë padyshim shkrirja më e bukur e geneve të prindërve.

Share With:
Translate »
1021 Views