Gruaja e Ne-Yo bën kërkesë për divorc, pretendon se ka fëmijë me një tjetër

Gruaja e këngëtarit të njohur Ne-Yo, Crystal Renay, ka bërë kërkesë për divorc duke pretenduar se e ka tradhtuar. Në dokumentet e divorcit të siguruara nga Page Six, modelja 36 vjeçare pohon se këngëtari është bërë me një fëmijë me gruan që e tradhtoi.

Renay paraqiti dokumentet e gjykatës të hënën dhe renditi datën e ndarjes së tyre si 22 korrik. Ajo theksoi se martesa kishte përfunduar dhe se nuk ka asnjë shpresë për rikthim. Ajo dhe këngëtari, emri i vërtetë i të cilit është Shaffer Chimere Smith, u martuan në vitin 2016.

Von Smith Birthday Hosted By Miguel And Ne-Yo

Çifti u divorcua dy vjet më vonë përpara se të martoheshin përsëri në prill 2022. Dyshja kanë tre fëmijë. Ajo akuzoi Ne-Yo-n për tradhti në një postim të gjatë në Instagram, duke iu referuar kohës së tyre së bashku si “tetë vjet gënjeshtra dhe mashtrimi”.

“8 vite pa dijeninë e kam ndarë jetën dhe burrin tim me shumë gra që shesin trupin e tyre të pambrojtur. Të më kërkosh të qëndroj dhe ta pranoj është absolutisht një çmenduri. Mentaliteti i një narcisisti. Unë nuk do të gënjej më publikun apo pretendoj se kjo është diçka që nuk është.”

Share With:
Translate »
17 Views