Habit gazetari shqiptar: Vajzave iu kam vendosur emrat e dashnoreve

Gazetari i njohur Milaim Zeka ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “8A8 me Adelinën”, ku i ka habitur të gjithë me deklaratën e tij.

Ai është shprehur se iu ka vendosur vajzave emrat e dashnoreve. “Katër vajzave ua kam lënë emrin e dashnoreve që kur i thërras me m’u kujtu dashnoret”, ka deklaruar Milaimi.

Gazetari është baba i katër vajzave, dy nga martesa e parë dhe dy nga e dyta, me Edën.

Share With:
Translate »
346 Views