Halla “çmendet” pas binjakëve të Ronaldos

Ylli i Real Madrid, Christiano Ronaldo është bërë së fundmi baba i binjakëve, për të cilët në media është folur së tepërmi. CR7 është treguar shumë i hapur dhe madje që ditën e parë që i mori në shtëpi, postoi një foto me ta. Tashmë, motra e tij Elma ka postuar dy foto shumë të bukura, ku puth fëmijët e futbollistit. Binjakët janë të lindur nga një nënë surrogate, ashtu si fëmija i parë, Cristiano Junior. CR7 në tetor do të bëhet prind për herë të katërt, pasi raportohet se Georgina Rodriguez është shtatzënë.

Share With:
Translate »
764 Views