Harroni Reneé dhe Tian, mbesa e madhe e familjes Berisha është një vogëlushe super yll!

Roberti dhe Patrisi kanë edhe një vëlla tjetër, i cili nuk është i njohur për publikun. Deri tani kemi njohur familjen e Tunës dhe Patrisit me djalin e tyre Tian dhe Robertit me Norën së bashku me Renne. Por ajo që na bëri më shumë përshtypje është kjo vogëlushe që mban vendin e parë në hiearkinë e nipërve të familjes Berisha. Ajo është një bjonde syshkruar, bukuria e së cilës, premton shumë për të ardhmen. Ne jemi të sigurt që pas kësaj daljeje publike, vajza e vëllait të Roberitit dhe Patrisit do t’i pushtojë mediat rozë ashtu siç bëjnë që kur kanë lindur, apo ndoshta edhe me parë, kushërinjt e saj më të vegjël, Reneé dhe Tian! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1011 Views