Hedhin pas krahëve inatet, Georgina, Ronaldo dhe binjakët pozojnë në pishinë

Situata e turbullirave të Cristiano Ronaldos si me marrdhënien me të dashurën e tij Georgina Rodriguez si me fushën e blertë duket se kanë marrë fund. Të paktën këtë na e thotë vetë ai pëmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale. Cristiano sapo ka publikuar një foto shumë të bukur në pishinë e mamanë e vajzëas së tij biologjikë, Alana Martina me binjakët Eva dhe Mateo nga pishina. Ronaldo si duket po iu mëson notin binjakëve të cilët janë ende shumë të vegjël.

Share With:
Translate »
1340 Views