Heroina e sulmit në Mançester. Ja çfarë bëri nëna e këngëtares, pas sulmit!

Nëna e Ariana Grande, Joan ka qenë e pranishme në koncertin e së bijës në Mançester. Ajo ka qenë në sallën ku ndodhi sulmi terrorit, që la 22 persona të vrarë dhe 59 të plagosur. Mediat shkruajnë, se nëna e këngëtares ka shoqërua fansat e saj në një vend të sigurt dhe i ka ngushëlluar ata pas sulmit. Joan ka qenë e ulur në rreshtin e parë kur ka shpërthyer bomba dhe menjëherë ajo ka qenë e gatshme dhe u ka ardhur në ndihmë fansave të vajzës. Madje ajo ka marrë në mbrojtje 10 fëmijë dhe u ka kërkuar që ta ndiqnin nga pas atë, ku i ka dërguar në një vend të sigurt.

Share With:
Translate »
875 Views