Humb jetën në aksident talenti shqiptar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku talenti 11 vjeçar i futbollit Adriatik Krasniqi, shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në një aksident. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, të cilat kanë komunikuar ndarjen nga jeta të vogëlushit.
11 vjeçari nuk ka mundur t’ju shpëtojë plagëve të rënda dhe për pasojë ka humbur jetën, duke ndërperë në mes ëndrrën e madhe për tu bërë futollist. Krasniqi ishte pjesë e shkollës së futbollit Koci në Gllogjan dhe njihej nga të gjithë për aftësitë e tij. 

Share With:
Translate »
1218 Views