Hyn në Big Brother VIP, përlotet për vajzën dhe motrën e ndjerë

Big Brother Albania VIP ka filluar edicionin e saj të parë këtë vit në Shqipëri.

Banorja e katërt e shtëpisë është gazetarja e njohur Paloma ose Rudina Demneri.

Gjatë prezantimit të klipit të saj, ajo u përlot se nuk mund të rrinte pa të bijën. Ndërsa teksa po priste të hynte në shtëpi, ajo tregoi se motivi i hyrjes në shtëpi i saj ishte motra e ndjerë. Motra e saj e kishte dashur shumë Big Brother dhe i kishte shprehur dëshirën Rudinës që ajo t’i bashkohej.

Emocionuese ende pa filluar. Kush e di sa shumë kanë për të rrëfyer VIP-at tanë. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
74 Views