I mbushen sytë me lot, Albi Nako: “Klaudia më kërkoi fëmijë…”

Vetëm disa muaj pas divorcit koreografi i njohur Albi Nako i ftuar sot në emisionin “Rudina” ka folur për herë të parë për ndarjen nga balerina Klaudia Pepa. Gjatë një inserti të trasmetuar Albi u përlot duke parë disa nga momentet më të bukra me ish partneren e tij pasi siç e theksoj dhe ai vetë nuk ishte i pregatitur për të folur mbi këtë temë.  

I pyetur nga Rudina për mënyrë se si Albi e ka përballuar divorcin në momentin e parë ai u shpreh se ka qënë një periudhë e gjatë që çifti ka menduar për ndarjen, nuk ishte vendim i nxituar. Madje Albi theksoi se Klaudia i ka kërkuar atij të shtonin familjen e tyre duke sjell në jetë një fëmijë por ai duke menduar për karierën e saj nuk ka pranuar.

“ Për mua nuk ka rëndësi çfarë humbasim, për mua është e rëndësishme personi në jetën tonë ti lemë mirënjohjen dhe kujtimin e miirë gjithmonë

Share With:
Translate »
1217 Views