I merr flakë apartamenti, vajza e vogël shpëton duke “sfiduar” vdekjen

Ky është momenti i frikshëm kur një vajzë e vogël i shpëtoi djegies në një mënyrë të rrezikshme që mund t’i kushtonte jetën asaj.

Apartamenti ku jetonte ajo u përfshi nga flakët dhe vogëlushja kishte ngecur në ballkonin e banesës.

Vajza vendosi të largohej nga apartamenti në flakë duke u zvarritur jashtë mureve të pallatit.

Ajo arriti të kalonte në ballkonin e një hyrjeje tjetër dhe zjarrëfikësit arritën ta shpëtonin atë.

Share With:
Translate »
673 Views