2-vjeçari hidhet në shinat e trenit, shpëtohet mrekullisht | Video

Një fëmijë 2 vjeç hidhet në shinat e trenit. Videoja e frikshme është filmuar nga kamerat e sigurisë në një nga metrotë e Milanos, në Itali. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 15:00.

Fëmija ishte ulur në stol dhe po priste metronë së bashku me nënën. Ai i ka ikur kësaj të fundit  nga duart dhe është hedhur në shina.

Fatmirësisht në momentin që u hodh nuk dukej asnjë metro në sfond. Ai u shpëtua nga një djalë i cili rendi menjëherë pas vogëlushin dhe ia dorëzoi nënës shëndoshë e mirë.

Share With:
Translate »
682 Views