I njihni këta 2 vogëlushë? Sot janë ndër reperët më të suksesshëm në Shqipëri

Që të dy edhe në ditët e sotme janë të pandashëm nga njëri-tjetri, këngët e tyre janë ndër më të dëgjuarat në tregun muzikor shqiptar dhe si rrjedhojë kanë një numër të madh fansash.
Bëhet fjalë për reperët Getinjo dhe Mozzik, të cilët hynë shumë shpejt në karrierë, duke u bërë konkurencë shumë artistëve të rinj.
Kjo fotografi është publikuar së fundmi në rrjetet sociale, me siguri kjo foto i ka kthyer vëllezërit pas në kohë, pikërisht në periudhën kur ishin fëmijë.
Ajo që vihet re është ngjashmëria që dyshja kanë pasur që në fëmijëri gjë që vazhdon të bjerë në sy edhe sot.

Share With:
Translate »
692 Views