Iku nga Dance With Me, moderatorja jep lajmin e bukur

Një vizatim me shtëpi, diell, pemë e njerëz, ku dikush ka ne vete dhe një bebe. Kjo ishte mënyra speciale e Abelit, për të zbuluar lajmin e gëzuar që kanë marrë në familje. Tezja e tij së shpejti bëhet nënë, ndërsa mami Fiori do të bëhet teze. “Në këtë vizatim të Abelit ka një lajm shumë të bukur!”, shkruan moderatorja e “Ora News” Fiori Dardha. Më poshtë në komente ajo zbulon se do të bëhet teze, ndërsa ne sapo e pamë shpresuam se ajo vetë mund të ishte në pritje të ëmbël. Urime! /Who

Share With:
Translate »
1271 Views