Irina Shayk një mami modele në superformë pas lindjes

Irina Shayk ka treguar trupin e saj pas lindjes së bebes duke pozuar në një fushë me kunguj. E duket se nëna e fëmijës së parë të aktorit Bradley Cooper është në super formë. Në mars ata u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Lea. Por, Irina Shayk u shfaq në këtë reklamë pas shtatë muajsh dhe duket sikurse një nënë që nuk ka lindur fare. Supermodelja ruse tregoi në këtë mënyrë se trupi seksi nuk është privilegj vetëm i vajzave që nuk janë bërë nëna.  

 
 
 
 

Share With:
Translate »
785 Views