Këngëtari i grupit të njohur, nga dhëndër së shpejti baba

Nuk ka shumë ditë që u martua. Por, në intervistën e dhënë për emisionin ‘Mirage’ gjatë dasmës së Labit, Besniku i NRG Band ka zbuluar një lajm të madh për të. Ai dhe bashkëshortja e tij Lola do të bëhen prindër shumë shpejt, për herë të parë. I urojmë pritje të ëmbël çiftit.

Share With:
Translate »
783 Views