Irina Shayk nuk është aq në formë sa ç’duket, shikoni fotot pa Photoshop

Dy muaj më parë ajo u bë nënë e një vajze dhe fotot e publikuara fill pas lindjes, futën në depresion mijra nëna të reja në mbarë botë, pasi Irina Shyak dukej në formë perfekte, pa asnjë shenjë të marrë kujtim nga shtatzania. Por gjatë Festivalit të Filmit në Kanë ku fotot u publikuan nga fotografë të tjerë dhe nuk pati mundësi fotoshopimi, ne na shfaqet një Irina tjetër. Barku i tepërt është i qartë, veçanërisht me korsenë që presupozohet t’ia limitojë “dëmet” në maksimum. Megjithatë është sërish mahniteëse se sa shumë është përmirësuar në vetëm dy muaj dhe jemi të bindur që shumë shpejt do ta rishohim në sete fotografike me bikini përvëluese.

Share With:
Translate »
804 Views