Irina Shayk sërish shtatzënë?!

Supermodelja me famë botërore dhe partneri i saj, aktori i njohur Bradley Cooper në prill të këtij viti u bënë prindër të një vajze.

Lea de Seine Shayk Cooper është emri i fëmijës së parë të çiftit që mesa duket ka plotësuar maksimalisht familjen e tyre.

Burim i afërt pranë tyre për E! Online ka treguar se Irina është tejet e përkushtuar ndaj vajzës si dhe po ndihet tejet e lumtur me statusin si nënë, e madje për këtë arsye çifti janë të gatshëm për një tjetër fëmijë e mezi po presin që familja e tyre të shtohet sa më shumë.

Aktualisht, Irina nuk është shtatzënë por së bashku me Cooper po planifikojnë një tjetër fëmijë vitin që vjen, thotë ndër të tjera ky burim.

Share With:
Translate »
795 Views