Irini Qirjako me lajme të reja: Në dasmën e vajzës do këndoj vetë!

Gjatë bisedës në studion e “Ftesë në 5”, Irini Qirjako dhe vajza e saj zbuluan më shumë nga planet e jetës së tyre personale.

Riviola pranoi se është shumë e lumtur dhe la të kuptohej se ky Vit i Ri që po vjen do ta gjejë në një stad të ri sa i përket marrëdhënies sentimentale.

Ndërkohë Irini, edhe pse nuk pranoi diçka konkrete, deklaroi se në dasmën e së bijës do këndojë vetë.

Doemos që s’ kishte si të ndodhte ndryshe!

https://www.youtube.com/watch?v=zDtLiLBv9TU

Share With:
Translate »
655 Views